Elegancka dekoracja łazienki lub kuchni przy zastosowaniu pięknych płytek jest dzisiaj wykonalna

Jeszcze kilkanaście lat temu rodacy wykładali wszystkie pomieszczenia zwyczajnymi płytkami. Dziś sprawa wygląda już inaczej.
Lata nieciekawych designów wnętrz na szczęście dawno odeszły już w zapomnienie.

Mechanik

Autor: K.G.23
Źródło: http://www.flickr.com
dekory

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl
Dziś młodzi, kiedy urządzają swe pierwsze mieszkanie, to chcą stawiać na interesujące rozwiązania i nietypowe elementy. Jedną z rzeczy, na które możemy zwrócić uwagę, będą płytki — zarówno te kuchenne, jak i do łazienki.

Kliknij na ten odnośnik, aby poznać pokrewne materiały. Dla przykładu zobacz serwis (http://www.invado.pl/), który prezentuje interesującą Cię problematykę, a na pewno się nie rozczarujesz.

Warto wybrać coś doprawdy fajnego, zwłaszcza jeżeli lubimy pichcić i będziemy spędzać w kuchni sporo czasu. To, który styl sobie zafundujemy, zależy już po prostu od nas. Możemy postawić na drewno oraz metal. Nasze wnętrze może być surowe. Z drugiej strony możemy wybrać ciepłe kolory oraz spowodować, że nasza kuchnia będzie wyglądała prawie jak z Prowansji. Co ciekawe, w obu przypadkach odpowiednio dobrane dekory fantastycznie spełnią swe zadanie. Dekor to przepięknie zaprojektowana płytka. Jest ona wyjątkowa i po przekroczeniu progu każdy na pewno ją dostrzeże. Mają one różne kształty i kolory. Mogą być nieduże i wyglądać niczym kamyczki poukładane na ścianie lub dość duże. Ze względu na to, że wybór jest zacny, to warto poważnie przemyśleć kwestię ich zakupu. Przyciągają one szybko uwagę, dlatego muszą idealnie pasować do całościowej kompozycji całego pomieszczenia. Oprócz tego, są one także drogie.

To w pewien sposób można uznać za plus, bo ogranicza nas do przyklejenia dekorów jedynie na wybranej przestrzeni. Jeślibyśmy zrobili to na wszystkich ścianach, to byłoby za bardzo krzykliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*