W jaki sposób trzeba używać narzędzia o nazwie Inspekcja wstępna?

Aby upewnić się, czy dokument zawiera odpowiednie opcje, czcionki czy formatowanie, trzeba wykorzystać narzędzia Inspekcji wstępnej. W niektórych okolicznościach można przy jego pomocy poprawić zawartość dokumentu.

projekt kuchni

Autor: Szymon Nowak z Wrocławia
Źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Narzędzie Inspekcja analizuje zawartość pliku, sprawdzając jego przydatność do fachowego druku oraz wiele odmiennego typu czynników, określonych przez użytkownika. Podczas inspekcji wstępnej stosowane są zbiory wartości określonych przez użytkownika, czyli profile inspekcji. W zależności od konkretnego profilu, inspekcja wstępna może także naprawić niektóre błędy.

Jeśli potrzebne Ci dodatkowe informacje na prezentowany tu temat, to bez wątpienia przyda Ci się to cenne i wiarygodne źródło (http://www.invado.pl/produkty/drzwi-lamane/drzwi-lamane).

W czasie inspekcji wstępnej są także uruchamiane kontrole i poprawki w widocznych obszarach niektórych plików w celu zagwarantowania poprawności plików z różnymi regułami. W trakcie inspekcji wstępnej sprawdzane są wykorzystane czcionki, barwy, obiekty przez dwaroczyste, pokrycie farbą, rozdzielczość obrazu, zgodność z wyznaczoną wersją formatu pliku i dużo różnych elementów. Za pośrednictwem specjalistycznych narzędzi można by także skontrolować składnię dokumentu oraz jego faktyczną strukturę.

Przed skorzystaniem z narzędzia Inspekcja wstępna albo przed stworzeniem pliku do wydrukowania, trzeba użyć następujących wskazań: pliki utworzone w programie trzeba zoptymalizować do druku. Trzeba także użyć wstępnie określonych ustawień stylów w programie. W dokumentacji należy również osadzić wszelkie czcionki aplikacji źródłowej. Osadzanie czcionek da gwarancję, że czcionki nie będą zamieniane.

Przed wykorzystaniem narzędzia Inspekcja wstępna albo przed stworzeniem dokumentu do wydruku, należy koniecznie zastosować się do następujących wskazań: do plików utworzonych w programie trzeba użyć wstępnie określonych ustawień stylów. Przy pomocy okna dialogowego inspekcja wstępna można sterować wszystkimi aspektami inspekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*