Przy dekorowaniu łazienki czy kuchni, najczęściej szukamy detali, które sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądało rewelacyjnie

Rozwiązanie ze zwykłymi kafelkami pomału odchodzą do przeszłości. Dziś Polacy stawiają na niestandardowe pomysły.
Kiedyś kuchnię oraz łazienkę wykładało się kafelkami.

Pokój dziecka, naklejki kosmos

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl
Dziś powoli odchodzi się od tej nieciekawej tendencji. Coraz częściej w obu pomieszczeniach pojawiają się inne tworzywa. Często bywa to przykładowo kamień (mączka wapienna) oraz szkło. Nawet drewno czuje się przyjemnie w wilgotnych pomieszczeniach. Powinno być po prostu odpowiednio zabezpieczone. Jest zatem pytanie, czy klienci już całkiem zrezygnowali z płytek? Oczywiście, że nie. Tylko ich wygląd oraz zastosowanie mocno się zmieniły. Teraz kładzie się przykładowo delikatne Kolorystycznie kafelki w pomieszczeniu oraz wybiera konkretny fragment ściany, który chcemy wyeksponować. Tam daje się dekory. Są to kafelki o wyrazistym kolorze oraz wzorze, które mają przyciągnąć uwagę. Szalenie modne są przykładowo niebieskie dekory, które przypominają wyglądem kafelki, które co chwilę można dostrzec na lizbońskich budynkach. Opcji jest jednak o wiele więcej. Mogą być to cudowne kwiaty albo geometryczne figury. Dostępność odcieni też zwala z nóg. Zatem każdy wyszuka coś dla siebie. Kafelki dekoracyjne mają też różny kształt. Mogą być to małe kwadraty naniesione na siatkę.

Często spotykane są też długie płytki, które przypominają listwy. Bywają tacy, którzy wybierają nawet sześciany. Przez to, że dekory posiadają mocne barwy, raczej nie kładzie się ich na całej powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*