Czym są systemy przesuwne i gdzie można by je zastosować?

Przydatne funkcje, jakie gwarantują obecnie szafki z systemem przesuwnym, a także bardzo duża propozycja ciekawych wypełnień frontów, zezwalają na wykorzystanie takiego rozwiązania nie tylko w sypialniach czy też przedpokojach, lecz również przykładowo w kuchni.
Tam bowiem bardzo ważne jest takie urządzenie wnętrza, żeby było jak najbardziej wygodne i praktyczne.

firma - fotogram

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
Przy tak znacznej liczbie funkcji, jakie pełni ta strefa, utrzymanie idealnego porządku może okazać się niezwykle skomplikowane. Jest to widoczne zwłaszcza w relatywnie małych pomieszczeniach, w których brakuje osobnego miejsca na sprzęty do kuchni, talerze czy choćby słoiki z przetworami. W tego typu wypadku , idealnym miejscem na niezwykle uporządkowane magazynowanie przyborów kuchennych na tak niewielkiej przestrzeni jest jak najbardziej duża szafa wyposażona w systemy (SP – fotowoltaika poznań) przesuwne. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest otwarcie drzwi nie wymagające dodatkowego miejsca.
W tego typu systemie przesuwnym można zmieścić o wiele więcej rzeczy, niż w zwykłych kuchennych szafkach. Taki mebel zaprojektowany na wymiar nie tylko doskonale wpasuje się nawet w z pozoru skomplikowaną do urządzenia przestrzeń, lecz również pozwala optycznie go powiększać. Z sukcesem system przesuwny może zastąpić standardowe regały i tzw. wyspy. Taki system przedstawia bardzo gustowne i użyteczne wyposażenie kuchni. W wypadku potrzeby można by za jednym ruchem drzwi uzyskać dostęp do tych części szafki, w których są wszelkie konieczne do pracy środki czystości, narzędzia czy tekstylia do kuchni (ścierki czy też ręczniczki).

W tak pojemnym wnętrzu szafy przesuwnej można by nie tylko przechowywać mikser czy blender, lecz także chować stosunkowo duże urządzenia AGD takie jak kuchenka mikrofalowa czy też piekarnik, które można ukryć za drzwiczkami szafki, kiedy nie są one wykorzystywane..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*