Podłoga jesionowa – niezaprzeczalnie pierwszoplanowy bohater Twojego wnętrza, który zapewni mu unikatowy charakter

Aranżując wnętrze należy mieć na uwadze, iż podłoga nie jest jedynie powierzchnią użytkową, ale także nadzwyczaj istotnym „składnikiem” każdego pomieszczenia.
Współcześnie niesłabnącą popularnością wśród konsumentów może pochwalić się jesion.

deska warstwowa jesion

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
odpady

Autor: Marc Willmore
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego? Powodów tego stanu rzeczy jest sporo. Po pierwsze rzeczone drzewo okazuje się niezmiernie twarde, a co za tym idzie odporne na różnorakie uszkodzenia, między innymi ścieranie. Jeśli zatem marzysz o solidnej drewnianej podłodze wysokiej jakosci, idealnym rozwiązaniem będzie z całą pewnością deska warstwowa Jesion (zobacz domański) (parkietypryczynicz.com.pl) idealnie sprawdzi się niemal w każdym stylu – zarówno w wystrojach rustykalnych jak i skandynawskich.

Cechuje go bowiem bogata gama kolorystyczna. Przyjmuje różnorodne barwy, poczynając od białej po brązową. Z biegiem czasu drewno – pod wpływem promieni słonecznych jeszcze bardziej ciemnieje. Należy wspomnieć, że – choć podłoga jesionowa może występować w różnych odcieniach – na rynku króluje tak zwany mikst, czyli odmiana zawierająca wszystkie wspomniane wcześniej tonacje (podłoga z jesionu).

Nie ulega wątpliwości, iż warto zainwestować w podłogi jesionowe, bowiem dzięki nim nasze mieszkanie zyska niezwykły charakter a także przytulny klimat. Czy można chcieć czegoś więcej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*