Ciekawy sposób na odchudzanie za pomocą lasera

W czasie przeprowadzania co poniektórych kuracji odchudzających, stosuje się czasami technologię zimnego lasera, który redukuje cellulIT oraz miazgę tłuszczową.
Jego działanie opiera się na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych oraz na rozbijaniu trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe.

Drzwi INVADO DArtagnan

Autor: INVADO
Źródło: INVADO
laser

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
podnośniki koszowe

Autor: Wagner-GmbH
Źródło: http://www.flickr.com
Zabieg realizowany przy wykorzystaniu lasera diodowego jest całkowicie nieinwazyjny oraz bezbolesny. Tego typu laser biostymuluje naturalne kanały metaboliczne za pomocą czerwonego światła o długości 650-660 nm. Pod wpływem promieniowania laserowego, które przedostaje się przez powierzchnię skóry ma miejsce rozbicie trójglicerydów na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe. Tego typu zabieg redukujący wagę laserem diodowym jest zupełnie bezbolesny oraz nieinwazyjny. Można go wykonywać również latem, ponieważ nie zostawia jakichkolwiek śladów na skórze. urządzenie działa na komórki tłuszczowe będące tuż pod powierzchnią skóry. Zależnie od grubości tkanki tłuszczowej zaleca się przeprowadzanie około 8 zabiegów w kilkudniowych odstępach.
Podczas tego typu terapii zalecane jest również dodatkowe zintensyfikowanie aktywności fizycznej, wyważona dieta czy intensywne nawadnianie organizmu. Cena pojedynczego zabiegu to ok. 100 zł. Tego typu laser diodowy jest bardzo zalecany przy różnych kłopotliwych miejscach, takich przykładowo jak choćby: uda, ramiona, biodra, kolana, fałdy, które znajdują się na klatce piersiowej, podbródek oraz na ginekomastię. Taki laser (zobacz wypalanie laserem) diodowy jest właściwą metodą, która wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów przez intensywne ćwiczenia. Czasem trudno jest zredukować tłuszcz, który jest tuż pod skórą, gdyż organizm pobiera tłuszcz z trochę głębiej położonych warstw oraz stosowanie diety nie przynosi spodziewanych rezultatów.

Laser diodowy może dopomóc usunąć to, czego nie można zrobić za pomocą diety oraz ćwiczeń fizycznych. Z opisywanej metody nie mogą skorzystać kobiety w ciąży i cierpiące na choroby nowotworowe albo epilepsję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*