Ciekawe projekty domów od dewelopera

Marzysz o własnym domu, jednak przeraża Cię wizja jego budowy? Nie potrafisz znaleźć odpowiedniej działki lub po prostu szukasz opłacalnej oferty domu od dewelopera? Sprawdź czym wyróżnia się rynek gotowych projektów domów.

budowa

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Nowe projekty domów inspirowane są współczesnymi trendami w architekturze mieszkaniowej. Deweloperzy poszukują oryginalnych środków wyrazu, tak by spełnić oczekiwania praktyczne i estetycznego swoich klientów. Współpracujący z deweloperami projektanci wykorzystują swoją pomysłowość, a więc unikają kopiowania istniejących już form, ale także schematów funkcjonalnych. Przeciwstawiają się wtórności oraz naśladownictwu, które jeszcze do niedawna cechowały rynek gotowych projektów domów. Z kolei klienci coraz częściej zwracają uwagę na świeże rozwiązania, które wpływają na prestiż nieruchomości.
Najlepsze projekty domów przybierają różne oblicze. Wyróżnia się trzy podstawowe kategorie tego rodzaju inwestycji – są to domy parterowe, domy z poddaszem oraz domy piętrowe. Pośród tych projektów znaleźć możemy zarówno te stworzone w klasycznym stylu, jak na przykład domy ze spadzistym dachem z czerwoną dachówką, jak również innowacyjne projekty, nawiązujące do skandynawskiej architektury, gdzie widoczne jest drewno oraz beton na elewacji. Zróżnicowanie występuje zarówno w sferze estetycznej jak i funkcjonalnej, ale także w samej wielkości domów. Niezwykłą popularnością cieszą się ostatnio gotowe domy (firmy budowlane wrocław i okolice) mierzące do 100 m2.

Oferta tej wielkości domu na obrzeżach miasta lub za granicami to idealna opcja dla osób, które marzą o zamieszkaniu w cichej okolicy, lecz nie chcą mierzyć się z samodzielną budową domu, ani nie potrzebują większej powierzchni. Zazwyczaj w cenie tego typu nieruchomości jest własny garaż oraz przylegający do domu ogródek, a to duże plusy dla rodzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*