W wielu naszych miejscowościach stan powietrza jest poniżej wszystkich standardów — należy więc zamówić oczyszczacz

Nasza ojczyzna niestety uplasowała się na szczycie okropnej listy najbardziej zanieczyszczonych miejsc na świecie. Smog męczy nas wszystkich.

poddasze

Źródło: pixabay.com
Pokój z kominkiem

Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com
oczyszczacz powietrza

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
To jest karygodne, ale niestety w wielu polskich miejscowości jest szalenie zanieczyszczone powietrze. Nieraz wyprzedzamy w tym okropnym rankingu nawet Chiny. Włodarze twierdzą, że wielerobią, by uzdrowić sytuację. Jednakże pozytywnych skutków wcale nie widać. Zatem należy wziąć sprawy w swoje ręce — oczywiście na tyle, na ile można. Podstawową rzeczą będzie kupienie do domu oczyszczacza. To w ogromnej mierze pomoże nam zminimalizować ilość niebezpiecznych pyłów w powietrzu. Można również wymóc na przedszkolu albo szkole, do których chodzą nasze szkraby, żeby także przeznaczyły pewne środki na taki sprzęt. Dobry oczyszczacz (zobacz: oczyszczacz daikin) powietrza powinien przede wszystkim uporać się z drobinkami PM 2,5, które są dla wszystkich najbardziej groźne, gdyż nasze płuca nie potrafią się z nich same oczyścić. Najlepiej byłoby kupić taką markę, która jest dość znana oraz doceniana. Wówczas będziemy mieli pewność, że sprzęt jest najlepszej jakości. Oczywiście przed złożeniem zamówienia warto poczytać oceny w internecie. Możemy także zastanowić się, czy nie kupić już od razu oczyszczacza połączonego z nawilżaczem.

Będzie to rewelacyjny pomysł, ponieważ ogrzewanie zimą szalenie wysusza powietrze. Może to doprowadzić do pieczenia oczu lub wiecznego podrażnienia gardła, szczególnie u małych dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*