Oferta

Projekty budowlane
Architektura jest dziedziną interdyscyplinarną, połączeniem sztuki z inżynierią. Dobrze zaprojektowana przestrzeń jest jednocześnie piękna i funkcjonalna. Forma budynku jest precyzyjną odpowiedzią na jego program i funkcję.

Rola architekta w procesie inwestycyjnym ma kluczowe znaczenie, nie tylko pod względem przygotowania dokumentacji budowlanej, lecz także w sensie doradczym, koordynacji i weryfikacji działań i obowiązków całego wielobranżowego zespołu projektowego, konsultacji z urzędami i instytucjami.

Projekty adaptacji, lofty
Nowe spojrzenie na budynki, umiejętność dostrzeżenia kolejnych możliwości, poprzez adaptację do nowych funkcji, pozwala tworzyć projekty budynków i wnętrz oryginalnych, o niepowtarzalnym klimacie. Obiekty zyskują nowe znaczenie, a ich historyczna wartość stanowi doskonałą bazę do kolejnych działań. To trochę jak dopisywanie nowych rozdziałów książki.

Projektowanie wnętrz
Dbałość o dobrze zaprojektowane wnętrza to nie tylko dbałość o standard życia i doznania estetyczne, to także dobre zarządzanie przestrzenią, nadanie jej cech indywidualności i wykorzystanie w pełni jej możliwości i atutów. Nie jest to luksus, a dalszy ciąg inwestycji budowlanej.

Projekty wnętrz okazują się bardzo pomocne w przypadku inwestycji, gdzie niewielka zmiana ergonomii pomieszczeń, poprawa funkcjonalności układu oraz podkreślenie walorów architektonicznych wnętrz może w niewyobrażalny sposób zmienić postrzeganie nieruchomości przez wzbudzenie ciekawości, tworzenie nowych warunków i pokazanie tego co niewidocznie na pierwszy rzut oka.

Zajmujemy się nie tylko dużymi, przestrzennymi budynkami pomagamy również w aranżacji małych mieszkań, gdzie istnieje potrzeba racjonalnego zagospodarowania niewielkiej przestrzeni.

Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym wnętrza stają się jeszcze bardziej funkcjonalne.