Niejedna kobieta lubi spódnice, zwłaszcza jeżeli podkreślają one ich kobiecą talię

Spódnice w paski powinny znaleźć się w szafie niejednej damy, ponieważ wydają się być ponadczasowe.
Są tacy, którzy sądzą, że w spódnicach powinny chodzić jedynie smukłe panie.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To nieprawda. Świetnie dobrana spódnica pasuje niejednej kobiety. Po prostu musimy ją dopasować do sylwetki. I w tym miejscu należy zwrócić uwagę na kilka spraw. Pierwsza z nich dotyczy odwiecznego pytania – za czy przed kolano. Druga kwestia dotyczy tego, jak bardzo spódnica będzie obcisła.

Sądzisz, że wymienione informacje są warte zapamiętania? Świetnie, zatem z pewnością szczegóły w serwisie (https://wibako.pl/products/24_lancuchy-sruby-i-plytki) zamieszczone także Cię zaciekawią.

Materiał przylegający do bioder i ud będzie pasował jedynie szczupłym i wysokim kobietom. Takie, które mają szersze biodra, muszą po prostu wybierać luźniejsze kroje. Ważne są również wzory. Paskowa spódnica będzie dobrym rozwiązaniem dla wielu pań. Paski mogą być wszakże poziome albo pionowo. I każda z tych opcji będzie pasowała innym paniom. Paski poziome poszerzają optycznie w biodrach oraz nogach. Powinny zatem zakładać je panie o chłopięcej budowie ciała. Za to pionowe paski powinny znajdować się w garderobie każdej damy, która ma szersze uda i ma ochotę to zamaskować. Taki efekt będzie mocniejszy, jeśli spódnica będzie miała wysoki stan. Paski mogą mieć oczywiście przeróżną szerokość oraz różne odcienie. Pastelowe są bardziej szykowne i z pewnością świetnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o żywych kolorach będą świetnie nadawały się na wieczorne spotkania z przyjaciółkami lub na wyjazdy na wczasy.
Spódnica w paski jest prawie tak ponadczasowa jak mała czarna. Dlatego zawsze powinnyśmy mieć ją w swojej szafie — najlepiej w kilku wersjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*