Elegancko urządzone mieszkanie wymaga pewnych prac i pomocy specjalisty

Każdy remont domu musimy rozpocząć wizytą dekoratora, który powie nam, jak zaaranżować eleganckie wnętrza.
Porządnie wykonane podłogi oraz fachowo urządzona kuchnia, to podstawy do tego, żeby w danym miejscu miło się nam funkcjonowało.

balustrady

Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com

zakładanie gniazdka

Autor: BromfordGroup
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkanie

Autor: Ken Lund
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak fundamenty to jedynie początek. Później należy kupić meble (sprawdź koniecznie meble nowoczesne do salonu) oraz jakieś dodatki. Jedynie całość sprawi, że wygląd naszego apartamentu będzie kompletny. Dekoracje bywają trudne dla tych osób, które wcale nie czują Kolorów oraz nie są w stanie uzyskać spójnej kompozycji. Dla takich ludzi jest ktoś taki jak dekorator wnętrz. To on przyjedzie do naszego domu. Zabierze ze sobą wszystkie niezbędne narzędzia, by wykonać pomiary. Prócz tego pomówi z nami o naszych marzeniach i oczekiwaniach. Można nie posiadać zdolności w urządzaniu wnętrz, ale pewnie mamy jakiś gust i pragniemy, by nasz apartament był wyjątkowy dla nas, a nie bezsensownie wyjęty z magazynu o designie. Zatem trzeba porozmawiać z dekoratorem o naszych ukochanych barwach oraz o tym, jakie style nam się podobają. Może bardzo podoba nam się połączenie drewna z metalem lub miedziane lampy. Należy to zaznaczyć w rozmowie. Przecież dom powinien nas cieszyć oraz zapraszać, żeby przyjemnie spędzić w nim czas.

Dekorator z pewnością zrobi jakieś wstępne projekty i umówi się z nami na następną wizytę. Jeśli zechcemy, to pojedzie z nami również do sklepu, żeby pomóc nam kupić wszystkie dodatki (lampy, regały), których potrzebujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*