Aranżacja apartamentu to trudna sprawa, gdyż fantastyczny efekt otrzymamy z połączenia wielu drobiazgów

Nie bez przyczyny mądre porzekadło głosi, że diabeł tkwi w szczegółach. Ta sama zasada dotyczy aranżacji wnętrz.
Jasne wydaje się być to, że musimy wykończyć podłogi i pomalować ściany, kiedy zechcemy przejść już do designu wnętrz.

obrazeczek - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
komin

Autor: Libet
Źródło: Libet
detale

Źródło: grow-mat.pl

Jednak tu dopiero mogą zacząć się kłopoty. Coś, co mogłoby się wydawać już finiszem zadania, może po prostu okazać się trudne. Chodzi o to, że w znacznej mierze to detale zadecydują o tym, że wynik będzie nieziemski. Odpowiedni sposób oświetlenia czy upiększenie okien oraz śliczne poduszki czy stolik kawowy. To wszystko razem naprawdę ma znaczenie. Może okazać się, że podobają nam się różne style oraz barwy. Niestety w świecie dekoratorów mniej znaczy więcej. Zatem nie powinniśmy w jednym salonie na siłę wpakowywać to, co przypadło nam do gustu. Może być tak, że wyjdzie z tego totalny rozgardiasz, od którego dostaniemy zawrotów głowy. Nikt nie będzie z radością siedział w salonie, gdzie będą go z każdej strony atakować różne bibeloty i kolory. Warto zatem skontaktować się z fachowcem.

Kliknij ten link, a zobaczysz, że znajdujące się tam wpisy z witryny (http://www.gruzy.pl/) zainteresują takie osoby, które zaabsorbowane są podnoszoną tu sprawą.

Dobry dekorator wnętrz przeprowadzi z nami wywiad. Zapyta, które odcienie są naszymi ulubionymi. Pewnie zechce również wiedzieć, czy preferujemy tradycyjne aranżacje albo nietuzinkowe oraz nowoczesne rozwiązanie.

Pewnie pokaże nam kilka swoich wcześniejszych pomysłów i zanotuje nasze reakcje na przeróżne rozwiązania. Możemy ze swojej strony powiedzieć, na czym nam po prostu zależy. To powinien być początek dobrej współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*