Czym dokładnie charakteryzuje się klimatyzator serii Samsung Premium?

Klimatyzatory naścienne cechują się swoistym wzornictwem swojej zewnętrznej jednostki klimatyzatora, która zezwala na uwidocznienie charakteru wyglądu wnętrza, mieszkań oraz domów jednorodzinnych.
Linia klimatyzatorów Samsung Premium charakteryzuje się awangardową technologią PowerBoost, dzięki zastosowanemu w niej silnikowi, który o wiele redukuje okres czasu, który wymaga sprężarka do dokonania największej częstotliwości podczas pracy narzędzia, dzięki czemu powiększa się o wiele wydajność klimatyzatora.

Wewnętrzna jednostka posiada całkowicie nowy kształt tzn. Triangle Design, dzięki stosunkowo znacznej powierzchni ssącej na górnej stronie jednej jednostki, mamy nieco bardziej widoczny drenaż powietrza oraz okazję ochładzania dużych płaszczyzn. Klimatyzator Samsung Premium ma także zamontowany jonizator powietrza (Virus Doctor), który umożliwia oczyszczanie pomieszczenia z bakterii, czynników wywołujących objawy alergii i wirusów poprawiając znacznie komfort alergikom. Kolejną taką cechą klimatyzatora jest poziom głośności jednostki wewnętrznej – równa się on 16 Db na najniższym biegu wewnętrznej jednostki.

Kiedy szukasz dokładnych wiadomości, nie zwlekaj, tylko sprawdź pod adresem (http://www.gruzy.pl/wywoz-gruzu/minsk-mazowiecki/). Odnajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

Niezwykle istotne jest także to, że klimatyzatory Samsung Premium wyróżniają się bardzo znaczną oszczędnością energii dzięki wysokiej klasie energetycznej A++.

samsung premium

Autor: a.froese
Źródło: http://www.flickr.com
W wyposażeniu standardowym klimatyzatory Samsung Premium mają sterownik WiFi, który umożliwia zarządzanie wewnętrzną jednostką przy pomocy programów na tablecie i smartfonie. Good Sleep to opcja, która umożliwia optymalną weryfikację temperatury w czasie snu. Wykończenie klimatyzatora z serii Premium jest wykonane z kristallglas, przynosi urządzeniu bardzo zachęcający wygląd. Kierunek nawiewu jest prawdopodobny ze stanu bezprzewodowego pilota w dwóch kierunkach.

Ochrona Protector oraz 5 lat gwarancji na sprężarkę, to gwarancja dla użytkownika, że jest to towar bardzo wysokiej klasy. To idealne rozwiązanie do mieszkania, zatem warto rozpatrzyć kupno tego typu urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*