Euro – i co dalej w Polsce?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to wielka sportowa impreza która dała naszemu krajowi znaczący skok cywilizacyjny. Nigdy przedtem nie konstruowano tu tyle, co obecnie, nigdy wcześniej nie powstawało tyle ważnych inwestycji. Inwestycji, które przetrwają. Stadiony przejmą rozgrywki rodzimej ligi, autostrad i obwodnic nikt po Mistrzostwach nie zwinął. Tak samo w wypadku stacji kolejowych, portów lotniczych, kamienic, upiększonych ulic i całej infrastruktury, powstałej w trakcie przygotowań.

ogrodzenie

Autor: ARAD
Źródło: ARAD

Przez ostatnie lata naszym obywatelom mogło się wydawać, że mieszkają na placu budowy. W każdym miejscu były widoczne ogrodzenia budowlane, szalunki, dźwigi, wykopy, wciągarki i rusztowania przejezdne. W zasięgu wzroku uwijało się pełno robotników, a w mediach nieustannie trąbiono o kurczących się terminach. We Wrocławiu odbył się wieloletni remont Dworca Głównego, dziś zachwycający wynikiem. W centralnej Polsce trwała intensywna budowa autostrady A2, o którą walczono do ostatniej chwili. Cztery wielkie miasta otrzymały piękne stadiony.

Wiedz, że wnikliwe opracowanie (https://foxenergy.pl/fotowoltaika/dla-firm) to często najcenniejsze źródło informacji? Tak jest i w tym przypadku – gdy wejdziesz na ten odnośnik, odkryjesz inne pomocne treści.

Polska została skutecznie wypromowana na świecie. Aż dziw bierze, że coś takiego, jak futbol, pchnął naszą ojczystą przedsiębiorczość tak daleko w przód.

Teraz, po imprezie, należy zabrać ogrodzenia Fanzone’ów na placach miast, posprzątać bałagan pozostawiony przez kibiców i przypilnować, by nakłady się nie zmarnowały. Boiska nie mogą stać puste, więc trzeba spopularyzować chodzenie na mecze lokalnychzespołów i zapewnić częste imprezy sportowe, które mogą się na nich mieć miejsce. Nigdy nie wiadomo, może za paręnaście lat przyjmiemy u siebie, tym razem bez dodatkowego gospodarza, Mundial? Tutaj więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*