Wąskie mieszkanie to nie ogromny problem

Jakiś czas temu nabyłeś lokal mieszkalny i zastanawiasz się, jak to wąskie i długie pomieszczenie zaaranżować? Na pewno jest to sprawa wymagająca rozwagi. Dziś opisujemy, co zrobić, żeby aranżacja długiego lokalu była zrobiona w mądry sposób.

mieszkanie

Autor: Bethesda Apts
Źródło: http://www.flickr.com

Wyposażenie wąskiego pomieszczenia stanowi spore wyzwanie dla jego właścicieli. Co prawda mamy możliwość w kilka nietrudnych sposobów wizualnie powiększyć wielkość wnętrz, tym sposobem będzie nam się wydawać ono szersze niż jest w rzeczywistości. Sukces leży w odpowiednim położeniu paneli na podłodze oraz ustawieniu mebli. Gdy pragniemy, aby pomieszczenia zdawały się szersze zaplanujmy dać tam duży regał książkowy, ustawić go na mniejszej ścianie. Oprócz tego polecamy okładzinę podłogi położyć wzdłuż krótszej ściany.

Całkowicie ciekawą aranżację podłużnej, dość dużej kawalerki, w której zespolono aneks kuchenny z salonem odnalazłam w Internecie. Lokalik uznałam za niełatwe w wyposażeniu – taka kiszka, że tak to określę. Zresztą, zdjęcia możecie obejrzeć na . Na ten blog zalecam spojrzeć osobom, które niedługo będą aranżować właśnie taką ciekawą, długą przestrzeń.

Drzwi tarasowe

Autor: Portal Jak-Budowac.pl
Źródło: http://www.flickr.com

Osoba, aranżująca mieszkanie miała wielki takt i pomysłowość.

Czasem trudno jest znaleźć rzeczywiście użyteczne źródło (https://kikom.pl/serwis-central-isdn/), więc jeżeli zaabsorbował Cię niniejszy artykuł, to bez wahania kliknij tu!

Zrobiła w pomieszczeniu wszystkie potrzebne strefy – do wypoczynku, jedzenia, gotowania, a nawet wygospodarowała miejsce na maleńką, fajną łazienkę. Ponadto kilka pomysłów związanych z aranżacją i wykonaniem tego pomieszczenia w 100% przeniosę do swojego mieszkania, bo są rewelacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*