Nowoczesne rozwiązania dla domu marzeń

Nowe przepisy, brak popytu na rynku nieruchomości wymaga od deweloperów dużej elastyczności.

Już nie tylko zniżają ceny, które w porównaniu do pierwotnych mogą być tańsze nawet o 15% na jednym m2, ale także ścigają się oni w zaspokojeniu potrzeb klientów.

wnętrze

Autor: LK&Projekt
Źródło: www.dom-jednorodzinny.pl

Konsumenci sukcesywnie wycofują się z zakupów lokali w kilkupiętrowych blokach, gdzie na wielkich osiedlach nie ma poczucia wspólnoty i preferują położone na wsi domy.cięcie (zobacz bth.pl/pl.blachy.html)Najczęściej jest to bardziej kosztowna inwestycja, ale jej walory są nie do przecenienia: od posiadania działki, w którym można bez trudu zrobić grilla, po własny garaż lub też przestrzeń – tu zwłaszcza uśmiech w stronę pań – na ogromną szafę na obrania albo i specjalne pomieszczenie, w którym panowie mogą zaprosić kumpli i w spokoju obejrzeć mecz.

Coraz częściej powstają nowoczesne domy (gdzie stosowane są np. pustaki szklane (tu więcej o pustakach) o dużej powierzchni dedykowane zamożniejszej części społeczeństwa. Ich wybór jest naprawdę duży i każdy, kto chciałby mieć swoje cztery kąty potrafi dziś na rynku znaleźć coś dla siebie: od funkcjonalnych domów jednorodzinnych, przez piętrowe domy z poddaszem, po oryginalne projekty wykonywane na zlecenie np. finezyjne szkło do kuchni (). Można też mieć pomysł i udać się z nim do biura projektowego lub też wykupić od razu zrealizowany i odpowiadający naszym gustom projekt.

Łazienka, szkło białe lakierowane

Autor: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Dla tych, którzy cenią sobie fantazyjne konstrukcje, unikatową architekturę, nowoczesny design, pojawiają się domy parterowe: połączenie solidnych materiałów budowlanych z niezwykłym charakterem. Konstruktorzy jak i deweloperzy coraz częściej stawiają sobie tego typu wyzwania. Realizacja takich planów wymaga nie tylko biegłości i nabywanych latami umiejętności, ale przede wszystkim umiejętności łączenia wyobraźni ze stroną użytkową takiego przedsięwzięcia. Wielką mocną stroną takich pomysłów staje się optymalna powierzchnia użytkowa domu jak i możliwość przeszklenia go w większości oknami, dzięki czemu wnętrza są nasłonecznione.

Otrzymywane skutki zwykle prześcigają największe pragnienia, stąd też być może opłaca się wyłożyć odrobinę pieniędzy i poświęcić czasu, aby dostać nowoczesny parterowy dom ze swoich snów.

Źródło: szybka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*