W wielu fabrykach czy innych ośrodkach pracy jest zapotrzebowanie na kurtyny, aby przegradzać pewne obszary

W przeróżnych ośrodkach produkcyjnych niełatwo jest wyobrazić sobie, aby stale montować drzwi. Dlatego wybiera się inne, nieraz trafniejsze rozwiązania.
Zapewne nawet nie przykładamy uwagi do takich niuansów, ale nie zawsze w przeróżnych pomieszczeniach mamy zamontowane drzwi.

kurtyny paskowe

Autor: Comrade King
Źródło: http://www.flickr.com
Nieraz są one nawet niewskazane, ponieważ raczej przeszkadzają. Wtedy dobiera się prędzej kurtyny paskowe. Są one doskonałym rozwiązaniem dla takich miejsc jak warsztaty, myjnie czy miejsca pracy (piekarnie, ubojnie). Kurtyny z PCV są wyśmienitym wyjściem również dlatego, że wygodnie się je czyści i są niezwykle higieniczne. Wystarczy tylko zwykły płyn dezynfekujący oraz woda. Jeśli zamówimy przeźroczyste paski, wówczas ułatwi to także przemieszczanie się PRacowników. Będzie dało się widzieć, jeśli inna osoba będzie nadchodził z drugiej strony. Tym bardziej będzie to potrzebne, jeśli dla przykładu na ogromnych halach mamy wózki widłowe. Ustrzeżemy się wtedy przed niepotrzebnych wypadków. Istotne jest, by wybierać paski z okuciami. Poza tym możemy wybrać wysokość i szerokość pasków zależnie od naszych potrzeb.

Czytasz w tym miejscu bardzo absorbujące tematy, ale kliknij bez wahania tutaj, ponieważ to rzeczywiście treść (https://www.prymat.net/oferta/szalunki/szalunki-scienne/) – ona także Cię zainteresuje!

Zwykle kupuje się kurtyny do własnego montażu. Jest on bardzo łatwy. Jeżeli jednak zależy nam na czasie, to możemy zatrudnić ekipę, która szybko zamontuje je za nas.

Co bardzo istotne — poszczególne paski mamy możliwość w razie potrzeby dokupić osobno. Ich dodanie do całej kurtyny też nie powinno zająć zbyt wiele czasu. Pamiętajmy, że do samej kurtyny potrzebujemy też akcesoriów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*