Kiedy mamy działkę wąską, to jaką bramę wybrać?

Do używania na zewnątrz, trzeba wybrać specjalne elementy. Teraz mamy do doboru ogromną ilość sprzętów do montowania na wolnym powietrzu.
Specjalne zamki do furtek dają gwarancję, że w każdym wypadku brama oraz furtka zostały zamknięte.

zdrowa żywność w sklepie

Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
furtek

Autor: Magnus Hagdorn
Źródło: http://www.flickr.com
Do typowych furtek(polecamy panele ogrodzeniowe wrocław) możemy wybrać zamek ozdobny z obudową aluminiową oraz nierdzewnym mechanizmem. Taki zamek możemy precyzyjnie wyregulować tak, aby doskonale pracował. Do nabycia jest zestaw z klamką ozdobną. Można także kupić ocynkowany ogniowo zaczep bramowy, jaki można zabetonować. Do bramy przesuwnej, możemy zakupić specjalistyczny zaczep. Zaczepy testowane są w przygotowanych szczególnie pomieszczeniach, jakie spełniają duże standardy.

Można dziś kupić różne typy furtek, które oprócz wjazdowej bramy, stanowią reprezentacyjny element ogrodzenia. Furtkę można by kupić prawą lub lewą, zależnie od naszych potrzeb. Typowa metalowa furtka, to klasyczny odcień oraz charakterystyczne groty u góry. Furtki do nabycia w nowoczesnym wariancie, do nabycia są w odcieniu szarym oraz są o geometrycznej formie. Furtka oraz brama może dużo powiedzieć o właścicielu. Czasem mogą przykuwać uwagę pięknymi formami, bądź mogą wtapiać się w ogrodzenie. Gdy posiadamy nieruchomość wąską, warto zamontować bramę rozwieralną. Zajmuje ona dużo miejsca na podjeździe, jednak na nieruchomości długiej, nie będzie to problemem. Taka brama może posiadać 2 albo 1 skrzydło zamontowane do słupków, jakie są obsadzone na fundamencie. Słupki mogą być z metalu, z betonu lub murowane.

Do słupków montuje się zawiasy, na których są zawieszone skrzydła bramy. Kiedy podjazd jest długi, doskonale będzie się sprawdzać brama mająca jedno skrzydło. Wadą takiej bramy jest duże skrzydło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*