Na co zwracać uwagę kupując nowe cztery kąty?

Finansowo-prawna forma dewelopera, lokalizacja, standard wykończenia i stosunek jakości do należności – każdy z tych czynników ma ogromne znaczenie przy kupnie domu.

pozwolenie

Autor: Serge Bystro
Źródło: http://www.flickr.com

Im ogromniejszą wnikliwością się wykażesz, tym spokojniej będziesz spać.
Zakup apartamentu mieszkanie na sprzedaż w Warszawie to prawdopodobnie najważniejsza decyzja w twoim życiu. Dlatego pewność transakcji jest bardzo istotna. Najpewniej nabywać gotowe mieszkanie – zaraz po zakończeniu budowy. Niknie obawa, iż inwestycja nie będzie skończona, a wyselekcjonowane mieszkanie możemy zobaczyć nie jedynie na wizualizacji, lecz też na żywo. Jednakże liczmy się z tym, iż większa część ofert będzie przesiana i niekoniecznie znajdziemy wymarzone zakwaterowanie. Jak zatem bez ryzyka nabyć mieszkanko w budowie? (Mieszkania na Mokotowie) Wpierw szukamy mieszkania.

Równie ekscytujące materiały są opublikowane w podobnym serwisie. Jeżeli chcesz je poznać – zobacz pod linkiem zgrzewanie elektrooporowe rur PE, który jest tutaj.

Kiedy już jakieś osiedle bądź inwestycja się nam spodoba, prześwietlmy dewelopera. Sprawdźmy, jak dużo inwestycji deweloper zrealizował przedtem. Tym sposobem dowiemy się, czy ma doświadczenie. Sprawdźmy również, czy inwestycję opłaca z prywatnych środków, czy też z kredytu bankowego – w obu wypadkach warto mu zaufać. Zapytajmy na forum lub poczytajmy, w jaki sposób wypowiadają się o nim lokatorzy. Rozpatrzmy, czy firma proponuje dodatkowe usługi, przykładowo wykończenie w cenie mieszkania.

Kiedy poznamy dewelopera, który proponuje nam mieszkania na sprzedaż,lcc.pl dużo łatwiej będzie mu dać wiarę, a obawy nawet jeżeli nie znikną, to na pewno o wiele się obniżą.
Wyselekcjonujmy rachunek powierniczy. Wracamy do finansowania inwestycji. Kiedy deweloper stawia budynek za swoje, to znaczy, iż jest pewny realizacji i ryzyko weźmie na siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*