Najlepsze rozstrzygnięcie w nabyciu swojego wymarzonego mieszkania

Analizując rynek nieruchomości, dążymy do tego by znaleźć owe mieszkanie, jakie będzie w pełni nas uszczęśliwiało. Zaciągając na tę okazję pożyczkę, pragniemy zainwestować pieniądze tak aby nie dać plamy. Okazji mamy bardzo dużo.

kliknij

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakże wg wykonanych ankiet najlepszym rozstrzygnięciem okazały się mieszkania deweloperskie. To przede wszystkim mieszkania w stanie surowym, w którym sami możemy urządzić wszystkie pomieszczenia tak jak chcemy. Możemy, także wybrać możliwość zakupu mieszkania w stanie „pod klucz”. Przede wszystkim wszystko zależne jest od naszych preferencji i posiadanej kasy.

mieszkanie od dewelopera

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Bez wątpliwości, dogodna lokalizacja, dodatkowo skwerki a także spokój są to podstawowe zalety dużych cen. Nabywców jednak jest na pęczki i nie ukrywając, kto pierwszy ten lepszy. A wiadomo, iż każdy z nas chce tak mieszkać, z dala od zgiełku miasta. Mieszkania deweloperskie jest to dość ciekawe rozwiązanie dla rodzin poszukujących własnych czterech ścian (zobacz – mieszkania Swojczyce). Z reguły jest tak, iż deweloper wykupuje pewien obszar pod inwestycje i tam zamierza wybudować dość sporą, ale przede wszystkim bardzo modną, ilość mieszkań. W momencie kiedy udziałowiec sporządza wszystkie papiery, plany oraz rozpiskę mieszkań startuje przedsprzedaż. Dokładnie to w tym czasie najlepiej jest starać się o nabycie idealnego mieszkania. Pretekstów jest wiele: im szybciej postawimy na kupno mieszkania, tym mamy dłuższy okres do zapłaty za nie.

Bez wątpliwości także w momencie trwania budowy możemy porozumiewać się z deweloperem jak i ustalać pewne szczegóły tyczące owego mieszkania. Bardzo często deweloper zgadza się na wnoszenie drobnych zmian w rozstawie ścianek działowych, umiejscowieniu wanny jaki prysznica w łazience oraz rozmieszczeniu gniazdek elektrycznych i innych mediów. Mieszkania deweloperskie to nie tylko komfort powiązany z rozbudową, ponieważ osobiście nic nie robimy. Zdarza się, iż co jakiś czas pójdziemy na budowę nadzorując postępy. To jest także luksus finansowy, ponieważ od samego początku wiemy jaki jest całkowity koszt zakupu.

Przedstawiana tutaj problematyka jest dla Ciebie godna uwagi? Jeśli tak, to wejdź do serwisu odbiór nowego dachu, który publikuje podobne tematy.

W przypadku, gdy sami decydujemy się na postawienie domu lub na nabycie mieszkania z rynku wtórnego i kolejny jego remont nie możemy dokładnie oszacować całkowitych kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*