Nowe jak i używane oraz innowacyjne dźwigi na wynajem

Stawiając kolejne osiedle mieszkaniowe czy kolejną galerię handlową, firma trudniąca się tym zatrudnia tysiące osób począwszy od murarzy, tynkarzy, elektryków aż po zbrojarzy oraz w zasadzie architektów. Tymczasem to nie wszystko, bo jak domyślamy się człowiek swoimi rękoma nie może całości wykonać. Dlatego też potrzebne będą maszyny, takie jak betoniarki, koparki a także dźwigi. Roboty na wysokościach nie są dopuszczalne, gdyby właśnie nie owe dźwigi.

Żurawie

Autor: Ron Cogswell
Źródło: http://www.flickr.com
Same dźwigi dzielimy na samojezdne jak i owe na stałe zamontowane na budowie, jakie demontowane zostają po zakończeniu budowy. Owe dźwigi nazywane są żurawiami. Bardziej znanymi znanymi artykułami w tym segmencie są żurawie marki Potain. To jedna z największych jak i najbardziej znanych przedsiębiorstw sporządzających produkty w danej branży. Firma zajmuje się nie tylko tworzeniem innowacyjnych urządzeń, w swojej propozycji mają równie renowację, specjalistyczne kursy z eksploatacji dźwigów oraz dość znany sektor działalności , jakim jest sprzedaż używanych żurawi (telefon i adres firmy na ).

Owe żurawie na sprzedaż, jeżeli były przedtem używane muszą zostać najpierw odpowiednio przystosowane a co najistotniejsze sprowadzane czy są w całości sprawne. W przypadku gdy zbywane są nowe sprzęty nie ma już tak szczegółowych badań płynności. Takie dźwigi są oddawane wszelkim badaniom zaraz po wytworzeniu. To konieczne, bo bez sensownych analiz nie dostałyby odpowiednich certyfikatów jakości, jakie są potrzebne jeżeli taka maszyna (sprawdź: produkcja maszyn) ma być użytkowana.
Więcej

A teraz kilka słów o dźwigach samojezdnych, czyli żurawiach hds. To żurawie umieszczone na ogromnych samochodach ciężarowych, które na zakończeniu ramienia dźwigu mają silne chwytakowe szczypce. Dane dźwigi wykorzystywane są głównie do dostarczania różnego rodzaju surowców, które przewożone będą na paletach. Głównie te chwytakowe szczypce idealnie przystosowane zostają do podnoszenia i przenoszenia surowców umieszczanych na paletach. Kończąc: żurawie są koniecznym wyposażeniem niejednej większej budowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*