Jak możemy dobrać sobie właściwy kamień na amulet?

Kamienie oraz kryształy były stosowane jako talizmany albo amulety od bardzo długiego okresu czasu. Przypuszcza się, że ludzie nosili kolczyki i naszyjniki, zanim jeszcze zaczęli nosić odzież.
Obecnie idealny kamień lub kryształ do codziennego używania to taki, który może do Ciebie „przemawiać”.

Mógłby zostać przez Ciebie dla przykładu znaleziony, kupiony albo otrzymany jako prezent. Może spodobał Ci się jego wygląd, odcień, rozmiar albo tekstura. Możesz go dobrać według swego znaku zodiaku. Jeżeli masz przeczucie, że jest to właściwy kamień dla Ciebie, to powinnaś go kupić. ZnakomITym sposobem na to, żeby wybrać odpowiedni kamień jest psychometria – trzeba trzymać kamień w lekko zaciśniętej ręce albo pomiędzy złączonymi dłońmi. W następnej kolejności trzeba wsłuchać się w swe odczucia, które do Ciebie płyną. Co poniektóre kamienie mogą wzbudzić poczucie spokoju oraz komfortu, odmienne natomiast mogą wzbudzić agresję i irytację.
kamień

Autor: Davis Staedtler
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele kamieni wydaje się być pełne radości oraz zabawy, przy czym od niektórych można nawet czuć poczucie przygnębienia. Dobierając dla siebie kamień na amulet należy kierować się swoimi potrzebami. Istnieje dużo innego rodzaju metod na trafne wybieranie właściwego kamienia. Przykładowo można by wybrać go wg daty swojego urodzenia. Trzeba przeliczyć sumę, która powstała z dodania cyfr daty urodzenia oraz zmniejszyć ją do jednej cyfry. Wyjątkiem są liczby 11 i 22, które trzeba odczytywać jak „mistrzowskie”. Dla przykładu osoba urodzona w dniu 9 grudnia 1946 roku: 12 plus 9 + 1946 równa się 1967. 1967 to 1 plus 9 + 6 + 7, czyli 23.

Następnie trzeba dodać 2 i 3, co daje nam cyfrę pięć.

Nasz wpis wydaje się być doprawdy ciekawy? Myślimy zatem, że spodoba Ci się także kolejna strona (https://well-done.pl/uprawnienia-spe/), gdzie znajdziesz masę rzetelnych detali.

I w tym momencie liczba 1 to kolor czerwony, dwa pomarańczowy, trzy – żółty, 4 zielony, 5 – niebieski, sześć indygo, 7 fioletowy, 8 – różowy, 9 przezroczysty, 11 srebrny oraz 22 złoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*