Budowanie w systemie Porotherm

W konfrontacji z tradycyjnymi cegłami i pustakami ceramicznymi budowanie ścian w systemie Porotherm nie tylko nie żąda od murarza żadnych nowych zręczności, ale w dużej mierze tę pracę ułatwia. podczas wznoszenia jednowarstwowych ścian w systemie Porotherm, podobnie jak w odmiennych technologiach, obowiązują rzeczowe wytyczne montażowe. Ich przestrzeganie zapewnia gwarancję wyczerpania wszystkich zalet tej techniki, w tym wydajnego i szybkiego wykonawstwa.

system Porotherm

Źródło: www.Wienerberger.pl

Robiąc ścianę systemem Porotherm, przygotujmy się, że murować będziemy z fragmentów większych aniżeli pustaki tradycyjne, co zezwoli na znacznie szybsze zakończenie danego zakresu robót. Ułatwieniem w stosunku do murowania z pustaków tradycyjnych jest to, że systemy Porotherm nie wymagają stosowania zaprawy w spoinach pionowych, dzięki idealnemu złączeniu na pióro i wpust (Porotherm Dryfix). Opcja systemu Porotherm to rozważny kompromis pomiędzy kosztami budowy a zdrowym i trwałym domem na pokolenia. To bezpieczny wyrób najwyższej jakości, jaki dzięki idealnym parametrom fizycznym zapewnia niskie wydatki utrzymania budynku.

Wyrób ceramiczny w systemie Porotherm ma zasłużoną sławę tworzywa stałego, wytrzymałego na okoliczności zewnętrzne i bezpiecznego dla nabywców. Wszystko to sprawia, że budynki zrealizowane przez system Porotherm mają wysoką wartość na rynku posiadłości i cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących (pytania użytkowników). Wybierając artykuły Porotherm, odbieramy nie wyłącznie towar na mury, ale układ absolutnie ze sobą zgodnych wyrobów, jakie pozwalają na zbudowanie i wykończenie budynku od piwnicy aż po strych.

System Porotherm jest ognioodporny i dopełnia w tym zakresie ścisłe wymagania. W zetknięciu z ogniem jest całkowicie nietrująca, nie emituje żadnych złych dla człowieka substancji.

Zamieszczony się w innym tego typu serwisie artykuł bez dwóch zdań także Cię zaciekawi – to ważny link (https://balkonydostawiane.pl/balkony-dostawne-w-bloku) mówiący o prezentowanej kwestii.

Mimo zaawansowanej technologii wytwarzania, fragmenty ceramiczne systemu Porotherm stale wytwarzane są z normalnych surowców. Fundamentalnym detalem ceramiki budowlanej stanowi glina, dzięki czemu dachówki, cegły i pustaki są półproduktami ekologicznymi i przyjaznymi w zastosowaniu dla człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*