Temperatura, która przekracza 40 stopni, zazwyczaj nie daje możliwości, by normalnie żyć i pracować

Każdy uwielbia lato, gdy jest na wczasach. Jednak saharyjskie upały w metropolii są w stanie człowieka całkowicie wyprowadzić z równowagi.
Lata w naszej ojczyźnie w ostatnim czasie bywają nie do zniesienia.

samsung prestige

Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
rachunki

Autor: Timm Meunier
Źródło: http://www.flickr.com
powietrze drży, a asfalt się topi. W mieście bywa to w szczególności odczuwalne, gdyż w betonowej plątaninie bloków temperatura jest jeszcze wyższa.

Jeżeli zafrapowała Cię taka kwestia, bez wahania sprawdź ten odnośnik – to opracowanie zapewne również będzie dla Ciebie wartościowe.

Szczególnie groźne jest to dla małych brzdąców oraz osób starszych. Tak jak duża część biurowców oraz sklepów posiada już założone klimatyzatory (taka tendencja przyszła z USA), to zakładanie klimy w domach to w Polsce nowość. Jednak sektor prywatnych klientów rozwija się w niesamowitym tempie. Naprzeciw potrzebom klientów wyszła spółka Samsung. Zaprojektowała linię klimatyzatorów, które nazywają się Prestige. Są one niebywale eleganckie. Ich wygląd powinien się zatem pasować do wnętrz nawet najbardziej wymagających klientów. Są to oczywiście klimatyzatory naścienne. Zajmują mało miejsca, a są bardzo skuteczne. Są w stanie schłodzić znaczną przestrzeń, przy czym są ciche oraz zużywają mało prądu. Z prawej strony urządzenia znajduje się mały panel, na którym wyświetlana jest informacja o temperaturze w pokoju. Samsung Prestige nie tylko schładza powietrze, ale także oczyszcza je z wirusów oraz bakterii dzięki wmontowanemu jonizatorowi.

Jak każde urządzenie XXI wieku również i ten model może być sterowany przez telefon albo komputer. Po prostu ma wbudowaną funkcję Wi-Fi. Dzięki temu możemy nim kierować zdalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*