Przesuwne drzwi oraz szafy bywają dziś szalenie popularne i wyglądają szykownie

Przesuwne systemy w drzwiach lub szafach są w Polsce dosyć nowym pomysłem. Jednakże zyskują coraz szerszą grupę fanów.
Od jakiegoś czasu rodacy dość często wybierają szafy do sypialni albo na korytarz z przesuwanymi drzwiami.

systemy

Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
systemy przesuwne

Autor: Dawid Dawidowski
Źródło: http://www.flickr.com
Pozwala to w dużej mierze zaoszczędzić miejsce. Nie trzeba się obawiać, że otwierające się drzwi w coś uderzą lub dla przykładu przyblokują wejście do któregoś pokoju. Wszakże przedpokoje w polskich mieszkaniach bywają ciasne. Systemy przesuwne, które bywają zakładane w meblach oraz drzwiach, powinny być najwyższej jakości. Można zdecydować, zależnie od naszych upodobań, który system będzie nam potrzebny. Najistotniejszym czynnikiem, którym należy się kierować, będzie masa, którą system powinien udźwignąć. Czy ma być to 80 kg czy może 120 kg? Poza tym musimy zdecydować, czy chcemy system przykręcić do ściany czy do sufitu. Możemy również wybrać wersję, w której system będzie dodatkowo wyposażony w samozamykacze. Dość regularnie wybierana bywa również maskownica. W zależności od tego, w jakim stylu mamy urządzone nasze lokum można iść bardziej ku wersji drewnianej lub aluminiowej.

Czy zainteresowałyby Cię inne wiadomości na tenże temat? Namawiamy do przejrzenia nowego wpisu. W nim zapoznasz się z różnymi szczegółami.

Jeśli zechcemy, to można też wybrać kolor urządzenia. W industrialnych wnętrzach zwykle dominuje kolor czarny albo biały.

Drzwi szklane wymagają innego podejścia do sprawy. Powinniśmy wyszukać takiego rodzaju przesuwniki, które nie będą potrzebowały robienia dziur w szkle. Będzie to wtedy wyglądało bardziej elegancko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*