Toalety publiczne co dodać, by zwiększyć standard?

Publiczne ubikacje to nie wyłącznie błękitne budki stojące przy placach budowy, jak źle uważają ludzie. Sfera ta ma zasadnicze przedłożenie dla wielu przestrzeni nie tylko usługowych.

lampa owadobójcza

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonałym przykładem są parki wodne jak i multikina, gdzie toalety zwyczajnie muszą prezentować sobą najwyższy możliwy standard. Aktualnie tego sortu miejsca standardowo wyposażane są w suszarki kieszeniowe – nie tylko z uwagi na względy funkcjonalne, ale przede wszystkim prezencyjne. Wchodząc do toalety wykończonej w nowoczesnym stylu patrząc na suszarki kieszeniowe impeco instynktownie myślimy „znajduję się w dobrym miejscu, gdzie dba się o klienta”. Tego typu rozumowanie może wydawać się śmieszne, jednak do pozorów zawsze przywiązuje się uwagę. Kino albo park wodnej rozrywki nie może sobie najzwyklej pozwolić na utratę choćby i najmniejszą w oczach klientów – suszarki kieszonkowe są tutaj wyjątkowo mały koszt biorąc pod rozwagę przyszłe zyski.
kafelki

Autor: michimaya
Źródło: http://www.flickr.com
Innymi ubikacjami, które przeszły sporą ewolucję w sprawie wyposażenia są te znajdujące się przy jeziorach, gdzie rozstawione są domki letniskowe.

Nie czekaj, ponieważ jesteśmy na stronie (http://tawol.com.pl/pl/kolana-i-luki/) dla Ciebie. Stworzyliśmy szalenie intrygujące posty. Pragniesz się z nimi zaznajomić? Namawiamy do nowej witryny.

Bliskość akwenu powoduje, że w powietrzu lata dużo owadów, które wybitnie potrafią utrudnić delektowanie się zasłużonym urlopem. Bycie podszczypywanym przez komary w trakcie wieczornego prysznicu albo szorowania zębów do przyjemnych z całą pewnością nie należy. Wyjściem z kłopotu jest najzwyklejsza lampa owadobójcza,bądź na bieżąco która obecnie stanowi powszechny dodatek każdej przestrzeni turystycznej.

Lampa owadobójcza to niewielki koszt – warto zawczasu namyśleć się czy wydanie kilkunastu złotych „na wszelki wypadek” nie przyda nam więcej korzyści niż udanie się na turnus w ciemno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*